UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tam mimo światła jak i wszedzie trzeba patrzeć na jezdnię i auta bo jakiś baran się zagapi i cię stuknie a potem płacz, pomimo zielonego zawsze patrze na jezdznie czy nic nie jedzie, za duzo było własnie takich przypadków, czasem keirowca się zagapi albo zacmę złapie to się zdarza i bach, pomimo swiateł nie pchać się z miejsca, ktoszaufał systemowi to ma... a system jak i zasady trzeba...