Wybrany wątek opinii

W domu siedzieć a nie przejścia dla pieszych blokować...
(2026.03.03)
Kiedyś i ty będziesz siedział... może tylko w domu
(2026.03.03)
Cham do kwadratu
Spacerowicz (2026.03.03)
sam sobie siedż w domu bo co niektórzy kierowcy prawo jazdy wygrali w czipsach
(2026.03.04)
Powrót do komentarzy