Wybrany wątek opinii
W domu siedzieć a nie przejścia dla pieszych blokować...
Do moderacji
Odpowiedz
9
59
Kiedyś i ty będziesz siedział... może tylko w domu
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
Cham do kwadratu
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
sam sobie siedż w domu bo co niektórzy kierowcy prawo jazdy wygrali w czipsach
Do moderacji
Odpowiedz
0
0