UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chłopczyku Twoi zwierzchnicy celebrują rozmowę o Polsce A i o Polsce B. A takimi tekstami tylko pokazujesz, że piejesz jak oni. Starzy politycy grający na emocjach ludzkich. Jeździcie po Polsce i opowiadacie te banialuki. Kto chce sam osiedla się na wsi i co ma kupić T-Shirt z napisem jestem z Polski B od teraz zapiszcie mnie do kato-pato-prawicy.
Darecki42