UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
skąd prezydent weźmie na te wszystkie rady pieniądze? Czy należy panu prezydentowi podziękować że "ulokował" nasz Elbląg na prowincji?
skąd prezydent weźmie na te wszystkie rady pieniądze? Czy należy panu prezydentowi podziękować że "ulokował" nasz Elbląg na prowincji?