UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie, bo w twoim przypadku jest konkret robota do zrobienia i nie ma czasu na gadanie, a w ich przypadku takie roszady z miejsca na miejsce to pewnie jedyne co osiągają podczas całej kariery. Więc żeby nie było że nic nie robią, to piszą o nich cokolwiek.
i_tyle