UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie, bo w twoim przypadku jest konkret robota do zrobienia i nie ma czasu na gadanie, a w ich przypadku takie roszady z miejsca na miejsce to pewnie jedyne co osiągają podczas całej kariery. Więc żeby nie było że nic nie robią, to piszą o nich cokolwiek.

i_tyle

Anuluj