UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za zalewanie miasta, powodzie, brak zbiornika retencyjnego 100% odpowiedzialności ponoszą lokalni szkodnicy z KO. To oni doprowadzili zbiornik retencyjny które otrzymaliśmy jeszcze po Niemcach do totalnej ruiny. Swoją niegospodarnością, niechlujstwem i brakiem kompetencji sprawili że obiekt nie nadaje się już do niczego. Ba na jego części wybetonowali plac i nazwali letnim parkiem wodnym! Barbarzyństwo na ogromną skalę. Dalej głosujecie na KO a później kladzcie worki z piaskiem, zbierajcie szlam z ulic, piwnic i swoich aut.
Jawamwojtaniewybierałem