UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumu nie ma, nie było i nie będzie dotyczy to większości pseudo fachowców tu się wypowiadających. Zarządzajcie swoimi norami, trzeba dobrze posprzątać.


Anuluj