Wybrany wątek opinii
Wystarczy otworzyć śluzę na stary odkryty basen ( jeszcze trochę go zostało) który był wybudowany jako zbiornik retencyjny a później okrzyknięto go odkrytym basenem miejskim.
Do moderacji
Odpowiedz
34
8
@El. - Aby to zrobić potrzeba zamknąć śluzę na Kościuszki aby napełnić jeziorko znajdujące się obok hotelu Młyn bo tam jest główny przepust do basenu (a raczej tego co z niego zostało). Problem w tym że śluza na Kościuszki jest tylko z nazwy bo została zdemontowana. Z drugiej strony woda z rzeki wpadał do basenu w miejscu gdzie teraz jest nowy Park Wodny. Jednak zgadzam się że powinni coś na nowo zrobić aby nad stan rzeki wpadał do nieużywanego basenu.
Do moderacji
Odpowiedz
23
0
@El. - Ponawiam pytanie. Czy to prawda, że budowa tej betonowej sadzawki o nazwie park wodny dolinka, zamknęła definitywnie możliwość spuszczania wody z bażantarni do niezagospodarowanej części basenu odkrytego? Tak, czy nie? Czy proszę o zbyt wiele? Czy jest to tajne/poufne?
Do moderacji
Odpowiedz
19
9
Dlaczego tak zrobiono? To jest nieodpowiedzialne. Kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego radni i obecnie rządzący miastem klepnęli ten projekt i inwestycję? Bo ówczesny prezydent tak chciał, a obecny chciał być zastępcą? Bo UE dała dofinansowanie? Bo przed wyborami trzeba było piarowego sukcesu?
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
Odrazu widać że masz zakuty łeb !
Do moderacji
Odpowiedz
4
4