UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego tak zrobiono? To jest nieodpowiedzialne. Kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego radni i obecnie rządzący miastem klepnęli ten projekt i inwestycję? Bo ówczesny prezydent tak chciał, a obecny chciał być zastępcą? Bo UE dała dofinansowanie? Bo przed wyborami trzeba było piarowego sukcesu?