UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego tak zrobiono? To jest nieodpowiedzialne. Kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego radni i obecnie rządzący miastem klepnęli ten projekt i inwestycję? Bo ówczesny prezydent tak chciał, a obecny chciał być zastępcą? Bo UE dała dofinansowanie? Bo przed wyborami trzeba było piarowego sukcesu?