UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odlewy wolą robić w Azji {bo im bardziej się opłaca} a precyzyjną robotę tu ?... a zabierajcie się ze wszystkim do tej taniej Azji.


Anuluj