UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z MAAGA przejdą:) a tak na marginesie to kto tam pójdzie na system 4 zmianowy tzw czterobrygadówke ? Jeszcze tak sprytnie to opisali w ogłoszeniu:) system RÓWNOWAŻNY:):) JUŻ hordy do was biegną!!!
RALFJONY
Z MAAGA przejdą:) a tak na marginesie to kto tam pójdzie na system 4 zmianowy tzw czterobrygadówke ? Jeszcze tak sprytnie to opisali w ogłoszeniu:) system RÓWNOWAŻNY:):) JUŻ hordy do was biegną!!!
RALFJONY