UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z MAAGA przejdą:) a tak na marginesie to kto tam pójdzie na system 4 zmianowy tzw czterobrygadówke ? Jeszcze tak sprytnie to opisali w ogłoszeniu:) system RÓWNOWAŻNY:):) JUŻ hordy do was biegną!!!

RALFJONY

Anuluj