UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze" BUACHA CHA a gdzie ma siedzieć informatyk ? przy zlewie ?Reprezentujesz poziom intelektualny TYPOWEGO LOKALNEGO "JANUSZA BIZNESU"

eryk-elblag

Anuluj