UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze" BUACHA CHA a gdzie ma siedzieć informatyk ? przy zlewie ?Reprezentujesz poziom intelektualny TYPOWEGO LOKALNEGO "JANUSZA BIZNESU"
eryk-elblag
"od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze" BUACHA CHA a gdzie ma siedzieć informatyk ? przy zlewie ?Reprezentujesz poziom intelektualny TYPOWEGO LOKALNEGO "JANUSZA BIZNESU"
eryk-elblag