UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej być "Grażyną biznesu", niż nic niepotrafiącym, bez wykształcenia i kwalifikacji marudą, która wypisuje bzdury o "3 City" a od rana do wieczora w Elblągu przy komputerze. Czym ty jesteś? Refleksje mogą być przygnębiające. Twoje sytuacja jest wypadkową twoich działań, nie szukaj winnych swojej niedoli.