A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystkie mądrusie!. Będą dostarczać turbiny parowe do nowej elektrowni w Kozienicach.
@Robol - No dokładnie, co to teraz jest 5 tys na rękę. Chyba dla dzieciaków co z rodzicami jeszcze mieszkają na małe wydatki.
Przecież tam dopiero co agencja pracy dawała ogłoszenia o zatrudnieniu. Mianowicie Gi Group. Teraz pośredniak będzie wysyłał długotrwale bezrobotnych pod groźba utraty ubezpieczenia ? :D dziś pośredniak a kolejnym krokiem będzie zaklad karny :) Nie lepiej odrazu łapać na siatkę ? A tak na poważnie. Skoro tam jest taki problem z zatrudnieniem to chyba naprawdę źle się tam dzieje.
Masz rację za Tuska ziomek to ja elegancki socjal dostaje
Szkoda tylko, że płace jak to w całym elblagu w podobnych firmach to nadal 4200-4500zl
Pracowałem w Allstom później w GE wyjechałem na 4 lata za granicę wróciłem a zarobki w podobnej branży zwiększyły sie dosłownie o 700zl.... w prseliczeniu ceny w sklepach i rachunków zarabiam mniej niż 7 lat temu...
Taka naszła mnie refleksja na temat tego całego zatrudniania. Pomijając kwestie czysto finansowe mamy też kwestie tego całego działu HR i ich słabej sprawności w czymkolwiek. Na początku zatrudniania były problemy z informowaniem potencjalnych pracowników o wynikach rekrutacji nawet po pare miesięcy albo wcale co wplywa na dalsze checi aplikowania. Poczta pantoflowa donosi, ze nawet jak ktos dobrze wypadl na rozmowie, nie miało to znaczenia bo kierownicy dostali polecenia zatrudniania ludzi zwolnionych z odlewni. Kolejna sprawa to możliwości aplikowania wewnątrz zakładu gdzie jak jesteśmy robolem to można zapomnieć o awansie - bo kto bedzie pracował na maszynach czy montował produkty jak osoba wykwalifikowany zarabiający najniższe pieniądze w firmie jest kluczowa. Takie ot przejrzyste zasady GE. Ha tfu