UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tylko, że płace jak to w całym elblagu w podobnych firmach to nadal 4200-4500zl Pracowałem w Allstom później w GE wyjechałem na 4 lata za granicę wróciłem a zarobki w podobnej branży zwiększyły sie dosłownie o 700zl.... w prseliczeniu ceny w sklepach i rachunków zarabiam mniej niż 7 lat temu...


Anuluj