UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież tam dopiero co agencja pracy dawała ogłoszenia o zatrudnieniu. Mianowicie Gi Group. Teraz pośredniak będzie wysyłał długotrwale bezrobotnych pod groźba utraty ubezpieczenia ? :D dziś pośredniak a kolejnym krokiem będzie zaklad karny :) Nie lepiej odrazu łapać na siatkę ? A tak na poważnie. Skoro tam jest taki problem z zatrudnieniem to chyba naprawdę źle się tam dzieje.
Gdzie leży prawda