A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A jak ktos ma solidne wyksztalcenie w balecie mogolskim to tez maja placic kokosy, bo jest w tym dobry?
Jeśli aplikuje do takiej pracy, gdzie poszukiwany jest baletmistrz, to oczywiście tak. Analogicznie, jeśli poszukuję się kogoś z mocnym doświadczeniem handlowym, to liczę się z tym, że osoba ta się ceni. Odpiszę Ci jeszcze, że na całe szczęście żyjemy w czasach gdzie pracownik często dyktuje warunki, a tym bardziej mając doświadczenie nie musi się godzić na ochłapy, to juz jest problem pracodawcy.
Mocne doświadczenie handlowe nie jest wymagane na stanowisku dyspozytor w firmie produkcyjnej. Dyspozytor koordynuje proces produkcyjny i nie ma kontaktu z klientem zewnętrznym. Tym zajmuje siie zupełnie kto inn. ktoś cię wprowadził w błąd
A co to za różnica wyborcy PIS czy PO? Jedni i drudzy mają braki intelektualne wybierając któryś raz z kolei swoich oprawców!
@Poinformowany - Ile przepracowałeś w ABB, Alstom, GE i na jakich stanowiskach, że masz taką wiedzę? Czemu tak genialny nie zapobiegłeś utracie zamówień i zwolnieniom Ja 28 lat głównie w biurze handlowym Zakładu Turbin więc skąd mogę cos wiedzieć.
@Poinformowany - Niemiecki BASF przenosi produkcję do Indii, krakowska firma branży automotiv "Aptiv" przenosi się do Indii. Itd, itp
Słabo jesteś poinformowany. Chodzi o 100 zł brutto
Młodzi w większości wyjeżdżają z Elbląga za dobrą pracą do większych aglomeracji lub za granicę, ale jest jeszcze trochę chętnych do pracy chyba emerytów - fachowców w różnych dziedzinach.
@misio77 - Pewnie tak. Takich pracownikow moga szukac ze swieca. Chyba, ze, sprowadza jak Frau Herzlich Wilkommen z Afryki, Azji.
A wiecie dlaczego te 50-100 zł brutto jest tak bardzo nie na rękę dyrekcji ? Tu nie rozchodzi się o kwotę tylko te magiczne 9.6%. strajkuje około 230 osób z 700.Praktycznie wszystkie osoby strajkujące to pracownicy z maszyn. No i osoby z innych stanowisk za co im chwała.
Ci zarabiają po wielu latach pracy około 8000-9000 brutto+ czym bliżej emerytury. Średnia zakładowa to około 14000 brutto. Tu nie chodzi o fizycznych tylko o to że oni bardzo stracą na pracownikach co bardzo nadrabiają swoją wypłata i to oni zgarną najwieksze podwyżki. Trzeźwo myśląc to fizyczni zaniżają wyplaty chociaż są filarem produkcji. Ciekawie tam się dzieje na tych stanowiskach powyżej średniej wypłaty.