UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież tam dopiero co agencja pracy dawała ogłoszenia o zatrudnieniu. Mianowicie Gi Group. Teraz pośredniak będzie wysyłał długotrwale bezrobotnych pod groźba utraty ubezpieczenia ? :D dziś pośredniak a kolejnym krokiem będzie zaklad karny :) Nie lepiej odrazu łapać na siatkę ? A tak na poważnie. Skoro tam jest taki problem z zatrudnieniem to chyba naprawdę źle się tam dzieje.
Gdzie leży prawda