Wybrany wątek opinii

No i fajnie, bez paniki. jedni zwalniają, drudzy przyjmują. Ruch trwa
(2026.02.23)
Wszystkie mądrusie!. Będą dostarczać turbiny parowe do nowej elektrowni w Kozienicach.
(2026.02.24)
Powrót do komentarzy