UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze ze zrobili rondo na Królewieckiej bo wyjazd z Fromborskiej w lewo na Braniewo był istnym koszmarem, bo użytkownicy nr rej NE nie mają w zwyczaju przepuszczać NEB czy NBR to było straszne przeżycie. Ukłon ze ktoś to wymyślił, ale jak Pan mówi będzie masakra bo już korkuje sie Fromborska i zaraz zaczną wyjeżdżać mieszkańcy z tamtych osiedli i koniec. Na zjeździe na ogólna tez by sie przydało rondo a nie światła ale tu jest pętla tramwajowa i co z tym teraz zrobić.
Ppp