Wybrany wątek opinii
Dobrze ze zrobili rondo na Królewieckiej bo wyjazd z Fromborskiej w lewo na Braniewo był istnym koszmarem, bo użytkownicy nr rej NE nie mają w zwyczaju przepuszczać NEB czy NBR to było straszne przeżycie. Ukłon ze ktoś to wymyślił, ale jak Pan mówi będzie masakra bo już korkuje sie Fromborska i zaraz zaczną wyjeżdżać mieszkańcy z tamtych osiedli i koniec. Na zjeździe na ogólna tez by sie przydało rondo a nie światła ale tu jest pętla tramwajowa i co z tym teraz zrobić.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@Ppp - Wszędzie widzicie ronda, ale tego, że ludzie nie potrafią na nie wjechać - już nie widzicie haha Nie wiem czy zauważyłeś, ale przed każdym rondem w Elblągu zawsze są kilometrowe korki, bo ludzie mają problem z płynnym wjazdem. Co niektórzy boją się wjechać, ustępują autom, które jeszcze na rondo nie wjechały, hamują przed pustym rondem, nie wspomnę już tego, że tylko co któryś wrzuci kierunkowskaz co również powoduje, że stoisz jak tuman i czekasz jak przejedzie, gdzie tymczasem odbił wcześniej, a ty już dawno mogłeś przejechać...
Rondo zawsze weryfikuje kierowców i pokazuje tych, którzy za kółko nigdy nie powinni wsiadać heh
Do moderacji
Odpowiedz
5
3