Wybrany wątek opinii

To nie jedyne miejsce... tak samo jest na łęczyckiej i oklulniku czy gronowe górnym, już dawno mówiłem że potrzebna jest obowdnica i jakieś dodakowe pasy albo chociaż zaprzestanie wyprzedawania działek lub wydawanie zgód na budowy osiedli w już zakorkownych dzielnicach ebląga
auuuu34 (2026.02.11)
@auuuu34 - Obwodnica ? To spowoduje jeszcze większe korki w miejscu o którym jest ten artykul
(2026.02.11)
Powrót do komentarzy