UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie jedyne miejsce... tak samo jest na łęczyckiej i oklulniku czy gronowe górnym, już dawno mówiłem że potrzebna jest obowdnica i jakieś dodakowe pasy albo chociaż zaprzestanie wyprzedawania działek lub wydawanie zgód na budowy osiedli w już zakorkownych dzielnicach ebląga
auuuu34