UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pisior - Pisior zapomniał żę Batyr miał obniżyć prąd o 33% i dlatego ludzie wyjeżdżają i to ci co głosowali na Narłokiego. Hahahaha a poza tym kibole będą z namaszczeniem episkopatu i najwyższego kibola dojeżdżać piłkarzy z Legii jeśli ci odpadną z ekstraklasy tak wiec dużo się zmieniło i zmienia.


Anuluj