UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pisior - Pisior zapomniał żę Batyr miał obniżyć prąd o 33% i dlatego ludzie wyjeżdżają i to ci co głosowali na Narłokiego. Hahahaha a poza tym kibole będą z namaszczeniem episkopatu i najwyższego kibola dojeżdżać piłkarzy z Legii jeśli ci odpadną z ekstraklasy tak wiec dużo się zmieniło i zmienia.