UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest chore co się dzieje za rządów Koalicji 13 Grudnia. Firmy padają jedna za drugą, ludzie tracą pracę (i jeszcze Tusk z POwcami w Sejmie się śmieją z tego, że niektórzy Polacy stracili pracę). Jak za rządów PiS było niskie bezrobocie. Było tak, że praca szukała człowieka, a nie człowiek pracy to niektórym ludziom było źle. Zamiast docenić to, że w ogóle, że zrobili wszystko co było w ich mocy, żeby Polacy mieli pracę i żeby miejsca pracy powstawały