UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oni chyba nigdzie nie naprawiają tylko fajne czynsze biorą przez pseudo spółdzielnie/wspólnoty.
Anonimek1
Oni chyba nigdzie nie naprawiają tylko fajne czynsze biorą przez pseudo spółdzielnie/wspólnoty.
Anonimek1