UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jack41 - O matko jacek ale ty jesteś tę.... py w poniedziałek jadę o15.00-15.30 w kierunku bielan proszę stać na przystanku przy szpitalu zabiorę 4 osoby żeby nie jechać na pusto, czyli w poniedziałek nie bedzię korków


Anuluj