A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedy zamieszkałem w Elblągu w latach 70- tych przed dworcem PKP rosły piękne dęby, a przyjezdni byli oczarowani zielenią w mieście. Dzisiaj dużo mówimy o ekologii, a plac przy dworcu PKP/PKS jest zabetonowany, po dębach ani śladu, w innych miejscach deweloperzy robią co chcą, betonoza się rozszerza. Gratuluję władzom miasta: tylko kasiora się liczy, beton górą!
Może bublem a może grono urzędnicze przyjęło pod stołem "ugodę"
w ogóle całe te osuedle wiza wi szpitaa nie powinno istnieć cały teren powinien przejąć szpital który miałby szanse rozwoju i rozbudowy pod Króewiecką powinien być tunel i po drugiej stronie ulicy teren na rozbudowę szpitalaa między innymi blok na rehabilitację z prawdziwego zdarzenia oraz miejsca parkingowe. możnaby rozbudwaćsaoe specjalistyczne i zwiększyć ilość łóżek ktoś tu nie pomyślał przyszłościowo
nie ma konieczności pchać tam kolejne bloki. to bardzo słabe miejsce jeśli chodzi o komunikację. jak rada miejska sie na to zgodzi to będzie jasne że mamy kretynów w ratuszu.
@Klient0234 - Na prace budowlane jest PIĘĆ lat gwarancji.
wolnemedia. net/brodnica-przykladem-dla-calej-polski
jak widać piszą ci co byle co zjedzą, a póżniej byle co piszą. nie ma co się dziwić.