44
04.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak dla przegiętej konserwy.
(2026.02.04)
Jacy szczęśliwi ludzie mieszkają w naszym pięknym mieście. Nie mają większych problemów, tylko taki dotyczący godziny wygrywania hejnału. A przecież wyraźnie jest napisanego dlaczego taka godzina a nie inna.
Ewa.M. (2026.02.04)

info

2  
  3
Oby nieroby z UM nie porozbijały szklanek z kawą, gdy usłyszą hejnał o innej godzinie.
(2026.02.04)
Tu Elblongu nie jest potrzebny Hej nał tylko terapia.
(2026.02.04)

info

5  
  1
Racja
(2026.02.04)
O 21:37 powinien być odgrywany...
(2026.02.04)

info

1  
  1
Jak w tym roku gra o 12.46 to w przyszłym roku może grać o 12.37.Czemu nie. Taki pomysł.
BlackJack (2026.02.04)

info

3  
  0
Jesteśmy zakładnikami decyzji o NATO, jankeskich planów, izraelskich ambicji... Pomysły jankeskie o Ukropolu są znane od dziecięcioleci, za gaz zza wielkiej kałuży płacimy więcej plus transport, jesteśmy bantustanem dla potrzeb US Army (Redzikowo, Krzesiny, Jasionaka czy CPK z 4 kilometrowymi pasami startowymi dla ciężkich samolotów). Przecież to widać, słychać i czuć... Zamech, ABB, Alstom, GE... i puste hale i place. Więcej można pisać tylko po co bo i tak nic to nie zmieni przy naszym rozdrobnieniu na partyjki, kasty, cwaniaków z milionami i biedaków grzejących sie przy koksowniku... Tylko walki o stołki, kibolstwo, sutenerstwo i faryzeuszostwo się liczy...
(2026.02.05)
Niech powroci hejnał o godz.12 bez cudowania !
(2026.02.05)

info

5  
  0
@okoniowaty - A tam prawa, prawa miejskie, nie takie prawa dzisiaj tuskowcy odwołują... nawet konstytucyjne, dzisiaj Elbląg prawa ma, ale jutro może ich nie mieć- miasto się zwija I tylko patrzeć jak zaraz będziemy wybierać sołtysa I po co nam hejnał jak baranom wystarczą dzwoneczki.
Beeee (2026.02.05)