A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no po prostu info dnia, Pasłek - 140 baniek na inwestycje, a pan samochodzik będzie grał na trąbce... no po prostu się przerobi aż mu bebzun spadnieee, jakie to ma znaczenie kiedy toto będzie rzępolić.... obudźcie się tam na łaczności
Zajmują się takimi bzdurami, że aż szokujące, że jakiś urzędnik dostaje za to pensje.
o tej porze to żrą chińskie zupkiiii...
Elbląg Bez Cenzury = PiS