Wybrany wątek opinii
Oby nieroby z UM nie porozbijały szklanek z kawą, gdy usłyszą hejnał o innej godzinie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
o tej porze to żrą chińskie zupkiiii...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1