Wybrany wątek opinii

Oby nieroby z UM nie porozbijały szklanek z kawą, gdy usłyszą hejnał o innej godzinie.
(2026.02.04)
o tej porze to żrą chińskie zupkiiii...
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy