UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jacy szczęśliwi ludzie mieszkają w naszym pięknym mieście. Nie mają większych problemów, tylko taki dotyczący godziny wygrywania hejnału. A przecież wyraźnie jest napisanego dlaczego taka godzina a nie inna.
Ewa.M.