UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jacy szczęśliwi ludzie mieszkają w naszym pięknym mieście. Nie mają większych problemów, tylko taki dotyczący godziny wygrywania hejnału. A przecież wyraźnie jest napisanego dlaczego taka godzina a nie inna.

Ewa.M.

Anuluj