Wybrany wątek opinii
A czemu nie o 12:37.Przecież Elbląg został założony w 1237 r.
Do moderacji
Odpowiedz
12
33
I się zaczeło ? Dlaczego, dlaczego ? Bo nic w tym portalu baranom nie pasuje
Do moderacji
Odpowiedz
40
13
przecież jest wytłumaczone, czytać nie umiemy ?? 12:⁴⁶ nawiązuje do 780 rocznicy NADANIA PRAW MIEJSKICH - a nie nie do założenia Elbląga. A prawa miejskie nadano 1246 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
33
3
"donosicielstwo, służalczość i frajerstwo"
***
Do moderacji
Odpowiedz
2
13
"A czemu nie o 12:37" - to tak, żeby pisowiec miał zagadkę. Musisz jątrzyć?
Do moderacji
Odpowiedz
21
14
Racja
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@okoniowaty - A tam prawa, prawa miejskie, nie takie prawa dzisiaj tuskowcy odwołują... nawet konstytucyjne, dzisiaj Elbląg prawa ma, ale jutro może ich nie mieć- miasto się zwija I tylko patrzeć jak zaraz będziemy wybierać sołtysa I po co nam hejnał jak baranom wystarczą dzwoneczki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1