Wybrany wątek opinii

A czemu nie o 12:37.Przecież Elbląg został założony w 1237 r.
(2026.02.04)
I się zaczeło ? Dlaczego, dlaczego ? Bo nic w tym portalu baranom nie pasuje
(2026.02.04)
przecież jest wytłumaczone, czytać nie umiemy ?? 12:⁴⁶ nawiązuje do 780 rocznicy NADANIA PRAW MIEJSKICH - a nie nie do założenia Elbląga. A prawa miejskie nadano 1246 roku.
okoniowaty (2026.02.04)
"donosicielstwo, służalczość i frajerstwo" ***
(2026.02.04)
"A czemu nie o 12:37" - to tak, żeby pisowiec miał zagadkę. Musisz jątrzyć?
(2026.02.04)
Racja
(2026.02.04)
@okoniowaty - A tam prawa, prawa miejskie, nie takie prawa dzisiaj tuskowcy odwołują... nawet konstytucyjne, dzisiaj Elbląg prawa ma, ale jutro może ich nie mieć- miasto się zwija I tylko patrzeć jak zaraz będziemy wybierać sołtysa I po co nam hejnał jak baranom wystarczą dzwoneczki.
Beeee (2026.02.05)
Powrót do komentarzy