44
04.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
współczuję ci
katon (2026.02.04)
Hejnał powinien być grany punktualnie o godzinie 12:00 niezależnie od rocznicy. Grany o innej godzinie wprowadza chaos.
///// (2026.02.04)

info

9  
  5
Niech prawica lepiej zacznie się martwic patologią jej idola Trumpa bo jak widać po aferze pedofilskiej Epsteina nie ma już żadnych wartości a o kościele już lepiej nawet nie wspominać.
(2026.02.04)
Hejnał nasz pasuje do konduktu pogrzebowego i im później tym lepiej.
śmiechnasali (2026.02.04)

info

5  
  4
O 12 byl najlepszy i sensowny !
(2026.02.04)

info

9  
  1
Pewnie ktoś chciał błysnąć pomysłem? No i błysnął-:)
(2026.02.04)

info

8  
  0
@Mr Dex - POrtel wychował sobie takich swoich, lokalnych lemingów, memoludków i takich tam co się tu ciągle, nie na temat POwtarzają.
(2026.02.04)
Spowiedzi już czas....
(2026.02.04)

info

1  
  1
kto to wymyślił - jakiś nowator pogięty
(2026.02.04)
może jeszcze wybrać inne daty /rok, będzie częściej trąbił
(2026.02.04)

info

4  
  1