A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
współczuję ci
Hejnał powinien być grany punktualnie o godzinie 12:00 niezależnie od rocznicy. Grany o innej godzinie wprowadza chaos.
Niech prawica lepiej zacznie się martwic patologią jej idola Trumpa bo jak widać po aferze pedofilskiej Epsteina nie ma już żadnych wartości a o kościele już lepiej nawet nie wspominać.
Hejnał nasz pasuje do konduktu pogrzebowego i im później tym lepiej.
O 12 byl najlepszy i sensowny !
Pewnie ktoś chciał błysnąć pomysłem? No i błysnął-:)
@Mr Dex - POrtel wychował sobie takich swoich, lokalnych lemingów, memoludków i takich tam co się tu ciągle, nie na temat POwtarzają.
kto to wymyślił - jakiś nowator pogięty
może jeszcze wybrać inne daty /rok, będzie częściej trąbił