UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteśmy zakładnikami decyzji o NATO, jankeskich planów, izraelskich ambicji... Pomysły jankeskie o Ukropolu są znane od dziecięcioleci, za gaz zza wielkiej kałuży płacimy więcej plus transport, jesteśmy bantustanem dla potrzeb US Army (Redzikowo, Krzesiny, Jasionaka czy CPK z 4 kilometrowymi pasami startowymi dla ciężkich samolotów). Przecież to widać, słychać i czuć... Zamech, ABB, Alstom, GE... i puste hale i place. Więcej można pisać tylko po co bo i tak nic to nie zmieni przy naszym rozdrobnieniu na partyjki, kasty, cwaniaków z milionami i biedaków grzejących sie przy koksowniku... Tylko walki o stołki, kibolstwo, sutenerstwo i faryzeuszostwo się liczy...


Anuluj