Wybrany wątek opinii

Historyczne teksty też cenzurujecie i blokujecie? Hostorię też już falszujecie na polecenie niemców?
(2026.02.04)
"Hostorię też już falszujecie na polecenie niemców?" - a Ty socjotechniczne konfiturowo pisackie straszenie Niemcami starszych Polaków, na czyje polecenie robisz? Co sobą reprezentujesz?
(2026.02.04)
współczuję ci
katon (2026.02.04)
Jesteśmy zakładnikami decyzji o NATO, jankeskich planów, izraelskich ambicji... Pomysły jankeskie o Ukropolu są znane od dziecięcioleci, za gaz zza wielkiej kałuży płacimy więcej plus transport, jesteśmy bantustanem dla potrzeb US Army (Redzikowo, Krzesiny, Jasionaka czy CPK z 4 kilometrowymi pasami startowymi dla ciężkich samolotów). Przecież to widać, słychać i czuć... Zamech, ABB, Alstom, GE... i puste hale i place. Więcej można pisać tylko po co bo i tak nic to nie zmieni przy naszym rozdrobnieniu na partyjki, kasty, cwaniaków z milionami i biedaków grzejących sie przy koksowniku... Tylko walki o stołki, kibolstwo, sutenerstwo i faryzeuszostwo się liczy...
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy