UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
we mnie przyłożył dziadek, tj w moje auto na parkingu pod lidlem na kochanowskiego. auto nowe bo 2025 r... było nowe...3 miesiace sobie jezdziłem.. stało daleko od wejscia, na 1 miejscu parkingowym, nie ze w poprzek czy cos. dziadek 78 lat uderzył i to busem. cofając. kolejno bo akurat szedłem z zakupami chciał odjechać, nie pozwoliłem mu, wezwał policję że to z mojej winy... oczywiscie dostał mandat. ale że jeźdzę dosć dużo i kolizją to nie pierwszą jest to jestem w szoku bo najczęściej uciekają kobiety co wynika głownie z paniki, po dziadku bym się nie spodziewał.