UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RRRs - O czym ty w ogóle mówisz, jeżdżą jak trupy i większość nie wie co się dzieje na drodze. Wpisz sobie potrącenia pieszych w Elblągu i zobacz jaki przedział wiekowy stanowili kierowcy, którzy potracili ludzi na przejściu!