UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czytelnik z Elbląga - Wiek nie zwalnia z nieznajomości przepisów i usprawiedliwiania wymuszenia. Uważam, że od 60+ wszyscy kierowcy powinni być badani pod kątem możliwości prowadzenia pojazdów.


Anuluj