45
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Krajobraz po pisie - i cóż wszystko to... kiedy rzucić okiem na "przepłacone" (nie jestem pewien czy to aby adekwatne) klamoty do zabijania. Obawiam się, że zmiana ustroju tako jaka, to jak naptak sraka. Pozostając takim właśnie dziadostwem mentalnym, które zaczyna społeczeństwu wypominać ulgi i dodatki zamiast skupić się na rzeczywistych problematycznych protoplastach; ustrój możemy panocku ze dwa razy w tygodniu zmieniać... by potrzebie wychodzenia wyjść naprzeciw.
(2026.02.04)
@Hipokryci z pis - Pismani mają podwójne standardy. Niby wierzą a całują bestie po rękach
Pisowskie wartości (2026.02.04)
Bez znajomości zapisów umowy w temacie odstąpienia od umowy rozwiązania umowy czy kar umownych za odstąpienie z winy dowolnej strony umowy trudno ocenić sytuację. Zaproponowana próba polubownego rozwiązania sporu poprzez zawarcie ugody z gminą jest w zasadzie konieczna przed skierowaniem sprawy na drogę sądową i wygranie sprawy. „ Póki rozmawiamy, wydaje się że ugodowo to zawrzemy i ze strony gminy nie będzie żadnych kosztów z tym związanych - wyjaśniał radnym burmistrz”. To tylko pobożne życzenie. Warszawska firma działa z „premedytacją prawną” i dąży do konkretnego celu liczonego w milionach. Gmina się nie wywinie przed zapłatą dużych pieniędzy. Jak dużych pewnie sąd będzie rozstrzygał.
Czy (2026.02.04)

info

3  
  0
zacznijcie oszczędzać od siebie
(2026.02.04)

info

4  
  0
sami spróbujcie pracować za kilkanaście tysięcy to nie jest takie proste
(2026.02.04)

info

2  
  0
Nie kolega tylko obecny burmistrz jako wiceburmistrz.
(2026.02.04)
Zwolennicy obecnej władzy jak zwykle potrafią hejtować i narzekać na pis, zero argumentów. Może który wymieni choćby jeden sukces obecnej władzy. Co udało się przez 2 lata w końcu zrobić dla wszystkich Polaków?
(2026.02.04)
Wzrost PKB, spadek inflacji. To dotyczy wszystkich Polaków. Nawet na wybory nie musisz iść, żeby odczuć to na skórze i portfelu.
(2026.02.04)
Martw się co za dwa lata. Brunatne mundurki w szkołach? Polexit?
(2026.02.04)
Maestro KSeF to pomysł Morawieckiego podpisany przez Dudę. Podatków żadnych nie podpisano wyższych za KO. Przygotuj się chociaż z argumentami zanim zaczniesz się ośmieszać.
(2026.02.04)