UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwolennicy obecnej władzy jak zwykle potrafią hejtować i narzekać na pis, zero argumentów. Może który wymieni choćby jeden sukces obecnej władzy. Co udało się przez 2 lata w końcu zrobić dla wszystkich Polaków?


Anuluj