UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez znajomości zapisów umowy w temacie odstąpienia od umowy rozwiązania umowy czy kar umownych za odstąpienie z winy dowolnej strony umowy trudno ocenić sytuację. Zaproponowana próba polubownego rozwiązania sporu poprzez zawarcie ugody z gminą jest w zasadzie konieczna przed skierowaniem sprawy na drogę sądową i wygranie sprawy. „ Póki rozmawiamy, wydaje się że ugodowo to zawrzemy i ze strony gminy nie będzie żadnych kosztów z tym związanych - wyjaśniał radnym burmistrz”. To tylko pobożne życzenie. Warszawska firma działa z „premedytacją prawną” i dąży do konkretnego celu liczonego w milionach. Gmina się nie wywinie przed zapłatą dużych pieniędzy. Jak dużych pewnie sąd będzie rozstrzygał.
Czy