A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
miała powstać ekomarina, miejsca noclegowe, hotel, czyli nowe miejsca pracy dla mieszkańców, rozwój turystyczny Tolkmicka... i wszystko stracone przez nagłą zmianę planów pana burmistrza
Deficyt za rok geniuszu. Za 2023 rok. Im zajęło tobie nie starczyło sił do matematyki.
Fake nie fakt chłopczyku. Podałeś jednoroczny deficyt PiS. Ten ukryty po BGK i ten faktyczny.
Kwota wolna dla przedsiębiorców???? Tumanie dla ludzi w I progu na etatach. Nawet pojęcia nie masz o czym piszesz.
Proszę zwrócić uwagę na uzasadnienie roszczenia takiej kwoty przez wykonawcę - podejrzewam że powoła się na „utracone korzyści”, więc ważne żeby przedstawił wszystkie dokumenty potwierdzające ich szacunki.
Najprawdopodobniej sprawa skończy się ugodą a gmina będzie musiała coś zapłacić w jej ramach.
Powodzenia w sporze.
Zapomniałeś jeszcze dodać, że największe polskie inwestycje zniszczył albo oddał niemcom i innym cwaniakom.
Zapomniałeś jak PiS wywalił miliardy złotych na elektrownię w Ostrołęce, tylko po to by ja zburzyć? A jak twoi ulubieńcy wywalili 1.6 miliarda złotych na nie istniejącą ropę? Takich akcji Zachłanna Prawica zrobiła na ponad 100 miliardów złotych. Nikt ich nie przebije w tym stuleciu.