Wybrany wątek opinii

W tej rządowej telewizji albo stare komuchy albo dzieci i dzieci komunistów. Takie bajki że w Polsce upadł komunizm można dzieciom w przedszkolu opowiadać. Czyż nie panie marszałku Czarzasty ?
(2026.02.03)
Magdalenka działa do dzisiaj - my nie ruszamy Was a Wy nas, - cóż za ugoda? - Nobel bez żadnej łaski - wstyd I zdrada I wciąż słychać oklaski, skąd tylu zdrajców w naszej historii I skąd w narodzie tyle euforii
Nie wiem ,nie wiem (2026.02.03)
Jak to jest z wami pisowcy że na czarzastego mówicie KOMUCH a prokurator Piotrowicz który skazywał wrogów PRL jest dla was prawie jak święty?
Hipokryci z pis (2026.02.03)
@Hipokryci z pis - To samo z waszym facetem w białej sukience. Jak on się ściskał kilka razy z Putinem to był dobry a jak Tusk się spotkał z Putinem to 20 lat wypominacie. A że kaczor chciał poprawy stosunków to całkiem zapomnieliście
Himalaje hipokryzji (2026.02.03)
@Hipokryci z pis - Pismani mają podwójne standardy. Niby wierzą a całują bestie po rękach
Pisowskie wartości (2026.02.04)
@Nie wiem ,nie wiem - Otóż to! Ty to dostrzegasz i ja to dostrzegam. A cała rzesza gamoni żrą się pomiędzy sobą, dokładnie tak jak to zostało zaplanowane podczas knucia we wspomnianej przez Ciebie miejscowości. I nie pójdzie jeden z drugim po rozum do głowy (hmm.. , najpierwej trzeba by go mieć), aby skonstatować, że nie sąsiad jemu wrogiem, tylko ten który jeden na drugiego napuszcza! Prosty mechanizm wykorzystujący polskie cechy bezsensownej kłótliwości i "obowiązku" posiadania wroga. Pozdrawiam!
Dobrze wiesz, wiesz (2026.02.06)
Powrót do komentarzy