UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hipokryci z pis - Pismani mają podwójne standardy. Niby wierzą a całują bestie po rękach
Pisowskie wartości
@Hipokryci z pis - Pismani mają podwójne standardy. Niby wierzą a całują bestie po rękach
Pisowskie wartości