UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zwolennicy obecnej władzy jak zwykle potrafią hejtować i narzekać na pis, zero argumentów. Może który wymieni choćby jeden sukces obecnej władzy. Co udało się przez 2 lata w końcu zrobić dla wszystkich Polaków?