UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za moich czasów bywały takie mrozy chodziliśmy do szkoły, potem na dworze cali w śniegu zmarznięci ale się bawiliśmy, a teraz dzieciaki nie zachartowane chorują. My nie narzekaliśmy
Szofer
Za moich czasów bywały takie mrozy chodziliśmy do szkoły, potem na dworze cali w śniegu zmarznięci ale się bawiliśmy, a teraz dzieciaki nie zachartowane chorują. My nie narzekaliśmy
Szofer