UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za moich czasów bywały takie mrozy chodziliśmy do szkoły, potem na dworze cali w śniegu zmarznięci ale się bawiliśmy, a teraz dzieciaki nie zachartowane chorują. My nie narzekaliśmy

Szofer

Anuluj