UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta szkola to tragedia jest tam mniej niż 18 stopni pani dyrektor była poinformowana o tym Lecz wyśmiewała to i grzała się w ciepłym gabinecie najgorsza szkoła na świecie


Anuluj