UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta szkola to tragedia jest tam mniej niż 18 stopni pani dyrektor była poinformowana o tym Lecz wyśmiewała to i grzała się w ciepłym gabinecie najgorsza szkoła na świecie
Ta szkola to tragedia jest tam mniej niż 18 stopni pani dyrektor była poinformowana o tym Lecz wyśmiewała to i grzała się w ciepłym gabinecie najgorsza szkoła na świecie