UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są skutki działania szkodników nakrętki, ćwierka i motorówki. To oni zablokowali budowę portu Państwowego i kanału do Elbląga argumentując że zbudują port miejski z pieniędzy Elblążan. Mijają 3 lata i wychodzi na to że te szkodniki oszukali elblążan oraz duże firmy które właśnie uciekają z Elbląga. Dalej głosujecie na szkodników z KO PSL Lewica.

Jawamwojtaniewybierałem

Anuluj